Kuruluşumuz, en geniş manalarında edebi ve kültürel konularla ilgili kavramlarla ilgilenerek kültürlerarası ve dinler arası diyaloğu geliştiren literatürleri tercüme ederek yayınlar.

 

Yazarlara kendi isimleri altında hiçbir ücret almadan ve böylece tüm dünyada çok değişik türde okuyuculara ulaşılabilir kılacak şekilde kitaplarını, yorumlarını ve fikirlerini yayınlayabilecekleri bir fırsatı sunuyoruz.

 

Aynı zamanda kuruluş, yazılı kelimelerin diğer dillere çevrilebilmesi imkânını sunuyor. Bu, kuruluşumuzun çalışmalarıyla ilgili olan sponsorların yardımları sayesinde yürütülecek ve böylece kitapların başka dillere tercümeleri finansal olarak sağlanacaktır.

 

Kuruluş, şirketlere tercümeler ve yazarların kitap projeleri tercümelerine yatırılan yatırımlardan elde edilecek karın %50’lik bir kısmını temin ettikleri müddetçe sponsorlar da kuruluşa ya doğrudan destek verecekler ya da dolaylı olarak katkılarını sağlayacaklar.

 

Eğer genel kültür, dinsel, dinler arası, sosyal veya edebi konularla alakalı bir kuruluş iseniz ve dostça, ciddi bir diyalogdan korkmuyorsanız, dinler ve kültürlerarası bir diyalog için kuruluşunuzu platformumuzda tanıtmak amacıyla bizimle irtibata geçebilirseniz memnun oluruz.

 

Bir kuruluş olarak aynı zamanda Haberler ve Yorumlar bölümümüz dâhilinde katkılarınızı paylaşabilme şansına sahipsiniz.

 

Bu aynı zamanda kendi kuruluşunuzu tanıtabilme ve projelerinizi burada geliştirebilme adına ideal bir fırsat olacaktır.

 

Kuruluşunuz kendi ana sayfasına sahip olduğu müddetçe, bize kendi kuruluşumuza dikkat çekebilme adına bir alan sağlayabilirseniz çok memnun oluruz.

 

 

Sizden gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

ProMosaik Takımınız